Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Лучков А$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Клименко М. О. 
Вплив алантону на тучні клітини та гемостаз / М. О. Клименко, М. М. Лучкова, С. В. Татарко, А. Б. Лучков // Фізіол. журн. - 2003. - 49, № 5. - С. 72-75. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

В опытах на крысах показано, что под влиянием алантона (50 мг/кг ежесуточно в течение 30 сут) увеличивается количество и степень зрелости тучных клеток в брюшной полости и брыжейке и уменьшается свертываемость крови, что, по-видимому, имеет значение в известной способности алантона усиливать периферическое кровообращение и микроциркуляцию.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.204.6-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26810 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Лучков А. І. 
Комплексна терапія при гострих запальних захворюваннях придатків матки із застосуванням ліпосомальної форми даларгіну (клініко-експериментальне дослідження) : Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / А. І. Лучков; Одес. держ. мед. ун-т. - О., 2003. - 20 c. - укp.

Показано, що розвиток гострого запального захворювання придатків матки (ГЗЗПМ) супроводжується зростанням показників ендогенної інтоксикації. Встановлено, що у випадку ГЗЗПМ у сироватці крові та в еритроцитах жінок триває інтенсифікація процесів перекисного окиснення ліпідів (ПОЛ), а також зниження активності ферментативного та неферментативного антиоксидантного захисту. При цьому в жінок з ГЗЗПМ формуються виразні імунологічні та гематологічні зрушення, які свідчать про розвиток імунологічного дефіциту у разі захворювання, а також визначено наявність патологічних процесів у печінці. З метою підвищення ефективності комплексного лікування та усунення стресового компонента в жінок з ГЗЗПМ запропоновано застосовувати внутрішньовенне введення даларгіну, що підвищує ефективність комплексного лікування даних хворих. Встановлено, що формування гострого експериментального аднекситу (ГЕА) в щурів супроводжується підсиленням показників ендогенної інтоксикації, прискоренням процесів ПОЛ і зниженням активності антиоксидантних ферментів у сироватці крові та в еритроцитах. За цих умов в щурів збільшуються показники перекисної резистенції еритроцитів і сумарної пероксидазної активності крові, зростає концентрація холестерину та зменшується рівень загальних фосфоліпідів у сироватці крові. Застосування ліпосомального даларгіну щурам з ГЕА виявилося ефективним щодо нормалізації зазначених патогенетичних змін.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.501.1-29

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА323495 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Лучков А. І. 
Підвищення ефективності лікування хворих із перитонітом внаслідок гострого аднекситу шляхом поєднаного застосування даларгіну з лазерним опроміненням / А. І. Лучков // Галиц. лікар. вісн.. - 2002. - 9, № 3. - С. 184-186. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Викладено дані клінічних спостережень за 62-ма жінками з перитонітом, який розвинувся внаслідок гострого аднекситу. До традиційної детоксикаційної терапії в післяопераційному періоді у цих хворих були використані даларгін та лазерне опромінення. Застосування вказаного лікувального комплексу виявилося більш ефективним у порівнянні з тими результатами, які були одержані у ході лікування лише даларгіном. Наголошено на доцільності залучення даларгіну до комплексного консервативного лікування хворих із гнійно-септичними ускладненнями гострих аднекситів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.465.101.1 + Р715.765.011

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69358 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського